BLOG

Apartamenty pod Lipami czekają na Was!

Witajcie! Apartamenty pod Wierzbami BAUKING czekają już tylko na lokatorów, to jednak nie jedyna nasza inwestycja. W okolicy powstają już kolejne mieszkania, tym razem będą to Apartamenty Pod Lipami w Dobrzycy.

 

Dobrzyca dobrym miejscem do życia

Dobrzyca jest miejscowością, która leży w południowej części województwa wielkopolskiego. To miasteczko stanowi część Wysoczyzny Kaliskiej. Dobrzyca znajduje się około 95 km od Poznania – stolicy Wielkopolski i 45 km od Kalisza, na zachód od Pleszewa przy drodze Pleszew – Koźmin i 17 km od Jarocina. Ponadto miejscowość ta posiada dobrze rozwiniętą sieć dróg, która zapewnia możliwość wygodnego komunikowania się z każdym miejscem w regionie.

 

Jesienią 2019 rozpoczęliśmy realizację kolejnego projektu BAUKING. Tym razem tworzymy dla Was wyjątkowe „Apartamenty pod Lipami” w miejscowości Dobrzyca. Apartamentowce powstają przy ulicy Koźmińskiej (na terenie byłego przedszkola). Gotowy kompleks będzie składać się z osiemnastu mieszkań o bardzo wysokim standardzie. Wnętrze każdego mieszkania zostanie zaprojektowane w przestronny i nowoczesny sposób.

 

 

 

 

 

 

Zarezerwuj już teraz
Największą z zalet kompleksu „Apartamenty pod Lipami” w Dobrzycy jest, jego doskonała lokalizacja. Obiekt znajduje się nieopodal ścisłego centrum miasta. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mogli łatwo oraz szybko dotrzeć do: rynku, szkoły, sklepów i przystanków autobusowych. Co istotne, inwestor przewiduje możliwość rezerwacji mieszkań w promocyjnej cenie. Warto zastanowić się nad wcześniejszą rezerwacją apartamentu.

Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać bezpośrednio u inwestora. Budowa „Apartamentów pod Lipami” w Dobrzycy ma zakończyć się w przyszłym roku. Zgodnie z obecnymi założeniami gotowe mieszkania zostaną udostępnione lokatorom w pierwszym półroczu 2021 roku.