BLOG

Apartamenty Pod Wierzbami BAUKING czekają na Was

Nie raz pokazywaliśmy iż Apartamenty pod Wierzbami BAUKING to najlepszy wybór dla wszystkich. Swoje miejsce znajdą tutaj całe rodziny, które chcą żyć w komfortowych warunkach. Czy to starsi, czy to młodsi na pewno odnajdą tutaj swój prawdziwy dom.

Mieszkanie to zawsze dobra inwestycja


Wiele osób zastanawia się nad kupnem mieszkania. Coraz mniej z nas chce je wynajmować. Każdy chce mieć własne lokum w które będzie można urządzić po swojemu, bez zastanawiania się na co pozwoli właściciel. Właśnie dlatego zachęcamy do kupna naszych apartamentów. To nie tylko najwyższa jakość ale także świetna inwestycja.

Rachunek ekonomiczny i ukształtowanie się rynku najmów w Polsce z pewnością wpływają na to, że Polacy decydują się na własne mieszkanie. Apartamenty pod Wierzbami czekają! Każde z mieszkań będzie niepowtarzalne.

Zajrzyj na naszą stronę https://bauking.pl i dowiedz się więcej!

 

Apartamenty pod Wierzbami z miejscem na modny ogródek


Od podwórka na parterze przewidziano mieszkania nie tylko z tarasem ale też z ogródkiem, gdzie można uprawiać warzywa i zioła np. w skrzynkach, co jest ostatnio bardzo modne. Natomiast na pierwszym piętrze są mieszkania z bardzo dużymi balkonami – odpowiednio 15 i 9 metrów kwadratowych. Na takich balkonach zmieści się nie tylko stolik z krzesełkami ale też skrzyneczki, w których można hodować kwiaty, a także własne zioła, choćby pietruszkę do rosołu.

Apartamenty Pod Wierzbami są budowane z myślą o wygodzie i komforcie przyszłych mieszkańców. Wszystkie ściany dzielone z sąsiadami, zbudowano z pustaków akustycznych. Nie przebije się przez nie żaden dźwięk. Niestraszne mieszkańcom apartamentów będą sąsiedzkie hałasy.

Także ci, którzy zdecydują się mieszkania szczytowe, nie muszą się bać chłodu. Wszystkie ściany zewnętrzne w Apartamentach Pod Wierzbami docieplono 20 – centymetrową warstwą.

Zakończenie inwestycji nastąpi w styczniu 2020 roku. To właśnie wtedy obiekt „Apartamenty pod Wierzbami” w Gołuchowie zostanie udostępniony lokatorom. Już teraz zachęcamy do kontaktu z nami, gdzie udzielimy dodatkowych informacji na temat apartamentów oraz możliwości ich zakupu.

https://www.facebook.com/Apartamenty-pod-Wierzbami-Bauking-349346989004885/