BLOG

Apartamenty pod Wierzbami BAUKING na ostatniej prostej!

Mieszkając w centrum Gołuchowa, w weekendy – i nie tylko – można czuć się jak na wczasach. Tutaj spędzic czas wolny wędrując po lasach pieszo czy rowerem, spacerując po parku, zażywając kąpieli wodnych i słonecznych nad gołuchowskim zalewem. Teraz każdy z Was będzie mógł się właśnie tak poczuć. Apartamenty Pod Wierzbami BAUKING już niebawem będą gotowe! W samym centrum Gołuchowa na ukończeniu jest właśnie trzykondygnacyjny budynek z 24 apartamentami.


 

 

Klucze do mieszkań już wkrótce trafią do Was

Już niebawem będzie on gotowy i wprowadzą się tutaj szczęśliwi lokatorzy. Klucze, właściciele mieszkań, otrzymają w styczniu 2020. O tym jak będzie wyglądać każdy dom zadecydują właściciele, ponieważ to oni wiedzą najlepiej, co chcą mieć w swoich czterech ścianach. Jednak co ważne, wprowadzą się oni do nowoczesnych wnętrz, które charakteryzować się bedą komfortem. Każdy z Was ma wizje wymarzonego domu. W naszych apartamentach będzie można je spełnić.

Przypomnijmy, że Apartamenty Pod Wierzbami BAUKING to 24 mieszkania różnej wielkości od 67,42 metrów kwadratowych do 73,78 metrów kwadratowych. Projekt przewiduje podział przestrzeni na przedpokój otwarty na salon z kuchnią (w największym mieszkaniu jest to ponad 35 m2), dwa pokoje i łazienkę. Jest oczywiście możliwość oddzielenia kuchni ścianką od salonu. Ale można też z przestrzeni salonu wydzielić dodatkowy pokój. Każdy apartament – także na parterze, ma balkon ze szklaną balustradą albo taras. Na tarasie położono deskę tarasową. Mieszkania zaraz będą gotowe. Wszystkie udogodnienia jak rowerownia, miejsca na wózki dziecięce także będą.

Nowym lokatorom, którzy juz nabyli mieszkania pozostaje pakowanie swoich rzeczy, a niebawem przeprowadzka. Jednak jeśli wciąż nie kupiliście mieszkania, a marzycie o własnych czterech kątach mamy dla Was specjalną okazję. Apartamenty Pod Wierzbami BAUKING czekają na nowych właścicieli! Warto się pospieszyć ponieważ wolnych mieszkań jest coraz mniej!

Firma BAUKING przygotowała wiele bonusów dla nowych nabywców mieszkań, którzy zarezerwują je (wpłacając 15 % kosztów mieszkania) do 31 grudnia 2019 roku. Otrzymają oni jeden parking za darmo i drugi parking w promocyjnej cenie 5 000 złotych. Podczas gdy po 1 stycznia 2020 roku pierwszy parking gratis, drugi – 7 000 zł. Jednak największym bonusem dla tych,, którzy skorzystają z przedsprzedaży apartamentów do końca 2019 roku, jest cena mieszkania. Do 31 grudnia 2019 roku metr kwadratowy kosztuje jedynie 3850 złotych!