BLOG

Apartamenty pod Wierzbami to sposób na wakacje przez całe życie

Zbliżają się wakacje, a co za tym idzie wielu z nas myśli jak zaplanować swój odpoczynek. A może by tak zostać na wakacjach całe życie? Z taką ofertą wychodzimy do Państwa z Apartamentami Pod Wierzbami w Gołuchowie. Jak wszyscy doskonale wiedzą miejscowość ta, jest najlepsza do wypoczynku.

 

Wszystko pod ręką


Kompleks „Apartamenty pod Wierzbami” jest zlokalizowany w samym sercu Gołuchowa. Z tego względu jego przyszli mieszkańcy będą mogli bez trudu dotrzeć do pobliskich sklepów oraz restauracji. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajduje się także między innymi: plac zabaw, kościół, apteka i targowisko. Otoczona zielenią miejscowość pozwala odetchnąć od miejskiego zgiełku i zapomnieć o codziennym pośpiechu.

Zamek w Gołuchowie jest doskonałym miejscem do obcowania z kulturą i historią, a otaczający go ogromny park angielski zaprojektowany dla rodziny Działyńskich stanowi wspaniałe miejsce do odpoczynku i zabaw dla całych rodzin.

Gołuchów położony jest nad jeziorem Gołuchowskim, przy jego brzegu znajduje się plaża z pomostem. Liczne ścieżki rowerowe, korty tenisowe, hala widowiskowo – sportowa i inne atrakcje pozwalają na aktywny wypoczynek bez konieczności opuszczania miejscowości.

 

Inwestycja XXI wieku


„Apartamenty pod Wierzbami” w Gołuchowie to inwestycja realizowana zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze oraz wystroju wnętrz. Dzięki temu mamy pewność, że standard nowopowstałych apartamentów jest naprawdę wysoki, a ich lokatorzy poczują się komfortowo w swoich nowych mieszkaniach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej. Warto podkreślić, iż apartamenty w Gołuchowie to inwestycja zakończona. Już niebawem pierwsi lokatorzy będą mogli się tutaj wprowadzić. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wolnych apartamentów nie zostało zbyt wiele. My ze swojej strony, pomożemy Państwu dopełnić wszelkich formalności z zakupem nowego mieszkania.