BLOG

Apartamenty pod Wierzbami w promocji tylko do końca 2019 roku!

Koniec roku coraz bliżej. Warto więc pamiętać, iż tylko do końca 2019 roku można kupić Apartamenty pod Wierzbami BAUKING w promocyjnej cenie. To jednak nie wszystko, ponieważ jeszcze przez kilka dni można otrzymać dodatkowe miejsce parkingowe.

Jak wyglądać bedą apartamenty, które są już w ostatniej fazie budowy? Od podwórka na parterze przewidziano mieszkania nie tylko z tarasem, ale też z ogródkiem, gdzie można uprawiać warzywa i owoce np. w skrzynkach, co jest ostatnio bardzo modne. Na pierwszym piętrze są mieszkania z bardzo dużymi balkonami – odpowiednio 15 i 9 metrów kwadratowych. Na takich balkonach zmieści się nie tylko stolik z krzesełkami ale też skrzyneczki, w których można hodować kwiaty, a także własne zioła np. pietruszkę do rosołu. Apartamenty są budowane z myślą o wygodzie i komforcie przyszłych mieszkańców.

Wszystkie ściany dzielone z sąsiadami zbudowano z pustaków akustycznych. Nie przebije się przez nie żaden dźwięk. Także ci, którym przypadną mieszkania szczytowe, nie muszą się bać chłodu. Wszystkie ściany zewnętrzne w Apartamentach Pod Wierzbami, docieplono 20 – centymetrową warstwą. Termomodernizacja budynku pozwoli zaoszczędzić w zimie na ogrzewaniu, które jest gazowe. Każde mieszkanie ma swój licznik oraz kanał wentylacyjny i spalinowy, dzięki czemu nie będzie przenikania zapachów od sąsiada. Amatorzy jazdy na rowerach nie muszą się bać o swoje jednoślady. A rodzice małych dzieci nie będą musieli dźwigać wózka na drugie piętro. Także o tym inwestor pomyślał. Projekt Apartamentów Pod Wierzbami BAUKING uwzględnia dwa pomieszczenia na rowerownię i wózkarnię. Każdy właściciel mieszkania otrzyma dwa haki na powieszenie rowerów.