BLOG

Apartamenty Słoneczne Boszkowo Zatoka. Urok i jakość w jednym!

Myślicie już o wakacjach i chcecie na urlop? Apartamenty Słoneczne Boszkowo Zatoka czekają na Was! To może być inwestycja na lata! Apartamenty Słoneczne zawdzięczają swoją nazwę urokliwej lokalizacji. Boszkowo to jeden z największych wakacyjnych kurortów w Wielkopolsce. Turystów przyciąga tutaj piękne i bardzo rozległe Jezioro Dominickie z najczystszą wodą w całym województwie.

 

O krok od kąpieliska


Wyobraźcie sobie, że wychodzicie z domu i do kąpieliska macie zaledwie 100 metrów. Wokół cisza i spokój. Nasze apartamenty ulokowane są nad Zatoką. To jedna ze znacznie spokojniejszych części Boszkowa. Znajdą tu ukojenie również osoby pragnące odpocząć od centrum kurortu.

 

Urok i jakość w jednym


Do tego inwestując w Apartamenty Słoneczne możecie liczyć nie tylko na urokliwą okolicę. Stawiając nasze Apartamenty kładziemy zawsze nacisk na wysoką jakość. Apartamenty Słoneczne Zatoka Boszkowo, które Państwu oferujemy, to przestronne dwupoziomowe lokale z ogródkami i tarasami – miejscami idealnymi do grillowania. Amatorom grania na gitarze przy ognisku, zapewniamy pomieszczenie gospodarcze na drewno wraz z opałem.

Każdy apartament wyposażony jest w internet oraz telewizję, zarówno naziemną, jak i kablową. Osoby pragnące odpocząć od korzystania z mediów mogą zrelaksować się, czytając ulubioną lekturę przy klimatycznym kominku.

 

Apartamenty Słoneczne Zatoka Boszkowo czekają na Was!

Zakończenie inwestycji zaplanowano na czerwiec 2020 roku! Nie czekajcie i już teraz rezerwujcie apartamenty tel. 516 741 931