BLOG

Apartamenty Słoneczne budujemy dla Was!

Boszkowo – to wieś położona w Wielkopolsce w powiecie leszczyńskim. Kojarzy się ona z jeziorem, lasami i błogim spokojem. Już niebawem dzięki Apartamentom Słonecznym w Boszkowie będziecie mogli mieć wakacje 365 dni w roku, aż do końca życia! Wszystko to za sprawa nowej inwestycji naszej grupy.

Apartamenty, które Państwu oferujemy, to przestronne dwupoziomowe lokale z ogródkami i tarasami – miejscami idealnymi do grillowania. Amatorom grania na gitarze przy ognisku, zapewniamy pomieszczenie gospodarcze na drewno wraz z opałem. Każdy apartament wyposażony jest w Internet oraz telewizję (naziemną i kablową). Osoby pragnące odpocząć od korzystania z mediów mogą zrelaksować się, czytając ulubioną lekturę przy klimatycznym kominku.

Niedaleko znajduje się miasto Leszno. Tam znajdziemy wszystko, czego dusza zapragnie. W Lesznie nie brak wielu firm, w których każdy będzie mógł rozwijać się zawodowo. Po pracy można będzie wrócić do swojego wymarzonego domu w cudownych Boszkowie. We wsi stoi dwór z około 1900 roku wraz z parkiem. Nieopodal dworu znajdują się położone nad jeziorem Dominickim popularne ośrodki wypoczynkowe Boszkowo-Letnisko.

Zakończenie inwestycji zaplanowano na połowę 2020 roku.