BLOG

Apartamenty w Gołuchowie nadal w promocyjnych cenach!

Jeśli jeszcze nie wiecie, gdzie chcecie zamieszkać i zapuścić korzenie, nasza firma ma dla Was świetną propozycje. Apartamenty pod Wierzbami BAUKING w Gołuchowie wychodzą naprzeciw oczekiwania dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających. Apartamenty w Gołuchowie – nie zastanawiajcie się!

 

Parking gratis! Oferta obowiązuje tylko do zakończenia budowy

Nasze apartamenty wyróżnia naprawdę wiele spraw. Możemy jednak rozpocząć od tych najbardziej prostych. Wiele osób mieszkających na wielkich osiedlach przyjeżdżając do domu ma bardzo duże problemy z parkowaniem. Nie dość, ze trzeba stracić wiele nerwów to jeszcze marnujemy paliwo. Te przecież kosztuje… Kiedy już znajdziemy wolne miejsce okazuje się, iż pod samym wejściem nie zaparkowaliśmy. Na pierwszy rzut oka wydaje się niewielki problem, jednak ten kto przeżywa to każdego dnia wie o czym mówimy. Nasze apartamenty wyróżniają się tym, iż w Gołuchowie masz miejsce parkingowe gratis – takie miejsc otrzymasz jeśli tylko zdecydujesz się kupić apartament do momentu zakończenia budowy. My zadbamy o to, abyś do domu nie musiał mieć długich i męczących wypraw.

 

Lokalizacja jak marzenie

O walorach przyrodniczych Gołuchowa pisaliśmy już wiele razy. Nie trzeba chyba nikomu mowić co się tutaj znajduje. Warto jeszcze nadmienić iż nasze apartamenty będą znajdować się w samym centrum miejscowości. Będzie wszędzie blisko! Sam Gołuchów znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, więc jest to idealne miejsce do życia. Wasze przyszłe domy marzeń już rosną.

 

Budujemy 24 apartamenty w Gołuchowie właśnie dla Was!

 

 Jeszcze kilka miesięcy i pierwsi lokatorzy bedą mogli odebrać klucze i wprowadzić się do siebie. Takich szczęśliwców będzie wielu, ponieważ budujemy tutaj 24 niezwykle szczęśliwe mieszkania, które bedą pełne rodzinnej miłości. Mało tego, zadbamy o Was dużo wcześniej niż od momentu wprowadzenia się do mieszkania. Tak naprawdę współpraca z nami może rozpocząć się już teraz. Gwarantujemy, iż pomożemy uzyskać dla Was wszelką pomoc w kwestiach związanych z kredytem na mieszkanie. We współpracy z firma Gold Finance przedstawimy dla Państwa oferty kredytów hipotecznych z aż 18 banków! Pomożemy także wybrać te najkorzystniejsza, ponieważ wiemy, iż uzyskanie kredytu to wiele formalności. Prosimy się jednak nie martwić. Z pewnością Apartamenty pod Wierzbami BAUKING nie zrujnują Państwa portfeli. Zajrzyjcie do naszej zakładki: DLA KLIENTA. Nasze mieszkania są wyjątkowo tanie. Jakość w połączeniu z niską ceną – takiej oferty nie znajda Państwo nigdzie więcej na rynku. Obecnie trwa promocja. Trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym to koszt niespełna 260 tys. złotych. Jednak jeśli potrzebujecie więcej przestrzeni, to także nie problem! Wszystko to sprawia, że warto się pospieszyć z kupnem apartamentu.

 

    Atrakcyjne ceny, świetna lokalizacja, wszelka pomoc która otrzymają Państwo od nas powoduje, iż chętnych do przeprowadzenia się właśnie do Apartamentów w Gołuchowie nie brakuje.

Zapraszamy na fanpage na Facebook’u Apartamenty pod Wierzbami BAUKING w Gołuchowie