BLOG

Apartamenty w Gołuchowie – tutaj przyroda spotyka się z nowoczesnością

Apartamenty pod Wierzbami BAUKING to świetne miejsce dla całych rodzin. To właśnie w Gołuchowie, już w połowie 2020 roku swoje nowe domy znajdą 24 rodziny.

 

  Obiekt buduje się w znakomitej lokalizacji. Jest to samo centrum Gołuchowa, niedaleko Apartamentów pod Wierzbami jest Jezioro Gołuchowskie oraz park, z popularnymi na cała Polskę, żubrami. To jednak nie koniec, w najbliżej okolicy znajdują się także płac zabaw, bank, ośrodek zdrowia, przystanek PKS, kościół, sklepy, restauracje fotograf, fryzjer czy apteka. Już wkrótce w Gołuchowie powstanie miejski żłobek dla najmłodszych mieszkańców.

 

Tworzymy dla Was parking rowerowy!


Ważnym elementem naszej budowy będzie także specjalne pomieszczenie, które znajdować się będzie na parterze. Powstanie tam tzw. parking rowerowy. W okolicy Gołuchowa wszak rowerowych tras nie brakuje, więc z pewnością się przyda. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż rower w mieszkaniach to zawsze duży problem. Właśnie dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom mieszkańców i swoje rowery będą oni mogli zabezpieczyć na parterze. Warto także zaznaczyć, iż w tym miejscu zostawić będzie można zostawić także wózek dla dzieci. W końcu nasze apartamenty to miejsca przyjazne dla rodzin.

 

Apartamenty w Gołuchowie – tutaj przyroda spotyka się z nowoczesnością

To jednak nie koniec udogodnień przy apartamentach w Gołuchowie. We wszystkich mieszkaniach zamontowane zostaną także rolety zewnętrzne. Zapewnią one komfort i prywatność niezależnie od pory roku oraz dnia. Od samego początku, aż do momentu ostatnich prac wykończeniowych będziemy nadzorować wszelkie prace bardzo szczegółowo. Nasza oferta jest bardzo szeroka. Warto nadmienić, iż oferujemy wiele rodzajów mieszkań. Tak naprawdę każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. Są apartamenty większe i mniejsze. Takie dla rodzin z dziećmi jak i dla młodych małżeństw. Warto także dodać, iż do czterech mieszkań od południa na parterze przynależą także tarasy z ogródkami. Wszystko po to, aby można było jeszcze bardziej poczuć klimat Gołuchowa oraz całego regionu.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z oferta Apartamentów pod Wierzbami BAUKING w Gołuchowie. Tylko u nas znajdziesz to czego nie znajdziesz nigdzie indziej. Tutaj przyroda spotyka się z nowoczesnością naszych apartamentów.

Zapraszamy na nasz fanpage https://www.facebook.com/Apartamenty-pod-Wierzbami-Bauking-349346989004885/