BLOG

Budujemy z myślą o Was

Budowa Apartamentów pod Wierzbami BAUKING jest już na ostatniej prostej. Wszystko robimy tutaj z myślą o nowych lokatorach którzy niebawem wprowadzą się do swoich czterech kątów. Klucze do nowych mieszkań czekają na właścicieli!

 
Cztery kąty pełne ciepła

Apartamenty Pod Wierzbami powstały z myślą o wygodzie i komforcie przyszłych mieszkańców. Przypominamy, że wszystkie ściany dzielone z sąsiadami zbudowano z pustaków akustycznych. Efektem tego jest, że nie przebije się przez nie żaden dźwięk. Jeśli zdecydujesz się na mieszkanie szczytowe, nie muszą się bać chłodu. Wszystkie ściany zewnętrzne w Apartamentach Pod Wierzbami BAUKING dociepliliśmy 20-centymetrową warstwą. Dodatkowo termomodernizacja budynku pozwoli zaoszczędzić w zimie na ogrzewaniu, które jest gazowe. Co więcej, każde mieszkanie ma swój licznik oraz kanał wentylacyjny i spalinowy, dzięki czemu nie będzie przenikania zapachów od sąsiada.

 

Bez zmartwień o miejsce na rower

Miłośnicy jazdy na rowerach nie muszą się bać o swoje jednoślady, a rodzice małych dzieci nie będą musieli dźwigać wózka na swoje piętro. Także o tym pomyśleliśmy. Projekt Apartamentów Pod Wierzbami BAUKING w Gołuchowie uwzględnił aż dwa pomieszczenia na rowerownie i wózkarnie. W związku z tym każdy właściciel mieszkania otrzyma dwa haki na zawieszenie swoich rowerów. Nie będzie z tym kłopotów, gdyż haki są opisane zgodnie z numerami lokali.

 

 

 

Nie ma to jak w domu

Już wchodząc na klatkę schodową czujemy się przytulnie. Ściany na klatkach zostały wyłożone płytą meblową, dzięki czemu odgłosy z klatki schodowej będą w mieszkaniach niesłyszalne, a do tego od samych drzwi wejściowych czujemy się jak w domu! Taka płyta doskonale harmonizuje z drewnianymi wejściowymi drzwiami, oczywiście antywłamaniowymi. Ponadto obiekt Apartamenty Pod Wierzbami jest monitorowany.

 

Liczba miejsc parkingowych ograniczona!

Przy budynku mieszkalnym jest 36 miejsc parkingowych. Są one płatne. Do każdego mieszkania przyporządkowane jest jedno miejsce parkingowe. Na drugie, dodatkowe, a jest ich 11, mają szanse osoby, które zakupią apartament jako pierwsi. Jednak do końca roku 2019 obowiązuje promocja: kupując mieszkanie otrzymasz miejsce parkingowe gratis! Z kupnem warto się pospieszyć. To nie koniec promocji. Do 31 grudnia 2019 roku metr kwadratowy kosztuje TYLKO 3850 złotych, po 1 stycznia 2020 roku cena wzrasta do 3950 zł.