BLOG

Dlaczego warto wybrać BAUKING?

BAUKING buduje dla Was
Nieruchomości BAUKING powstają z myślą o Was. Budujemy tak, jak sami chcielibyśmy mieszkać i w miejscach, w których z przyjemnością byśmy zamieszkali. Zgodnie z naszym mottem “BAUKING. Tworzymy wysoką jakość” dokładamy wszelkich starań, by Nieruchomości BAUKING były tym, co najlepsze.

Właśnie dlatego wybierając materiały do budowy naszych nieruchomości decydujemy się na najwyższą jakość, a szukając lokalizacji dla willi i apartamentów wybieramy małe, pełne uroku miasteczka, czy wsie w dogodnych lokalizacjach.

Co ważne, wybieramy materiały tylko od sprawdzonych dostawców i producentów. Chcemy być dumni z tego, co tworzymy! Nieruchomości BAUKING znalazły swoje miejsce w malowniczej Dobrzycy i równie pięknym Gołuchowie.

Pierwszą naszą inwestycją była Willa w Dobrzycy przy zbiegu ulic Promiennej i Stefańskiego. Powstał tu obiekt składający się z dwóch budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Stawiamy również W Dobrzycy Apartamenty Pod Lipami. W gotowym kompleksie powstanie 18 mieszkań (dwu lub trzypokojowych) o wysokim standardzie. Klucze do Apartamentów pod Lipami w Dobrzycy zostaną wręczone lokatorom jesienią 2020.

Jednak jeszcze w 2019 roku klucze do swoich apartamentów odbiorą nowi właściciele Apartamentów pod Wierzbami w Gołuchowie. W obiekcie powstaną 24 apartamenty na trzech kondygnacjach. Dodatkowo na parterze będzie znajdować się pomieszczenie gospodarcze tzw. rowerownie. Mieszkania wciąż są w ofercie, a tylko teraz trwa promocyjna przedsprzedaż, w której miejsce parkingowe jest gratis!

Dbamy o to, by nieruchomości BAUKING, były nie tylko czterema ścianami dającymi Wam schronienie, ale domem – miejscem, w którym rozkwitnie Wasza rodzina.