BLOG

Irena Kuczyńska o Apartamentach Pod Wierzbami w Gołuchowie

O Apartamentach pod Wierzbami BAUKING w Gołuchowie napisaliśmy już wiele. Każdy z nas wie że to wspaniałe miejsce do życia które już w przyszłym roku przerodzi się w nowoczesne, tętniące życiem osiedle. Jednak nie tylko i my doceniamy to co powstaje. Ukłony płyną także z rożnych stron naszego regionu.

 

Irena Kuczyńska o naszych Apartamentach w Gołuchowie

W samym centrum Gołuchowa powstaje trzykondygnacyjny budynek z 24 apartamentami. Gotowy ma być w październiku tego roku. Klucze, właściciele mieszkań, otrzymają w styczniu 2020 roku.

Ale już teraz warto zapoznać się z ofertą inwestora, tym bardziej, że dla tych, którzy zdecydują się na kupno apartamentu w przedsprzedaży, inwestor ma kilka prezentów – napisała na swoim blogu znana w całym regionie dziennikarka Irena Kuczyńska.

Dziennikarka wymienia na swoim blogu zalety Apartamentów BAUKING. I nie sposób się z nimi nie zgodzić. W końcu miejsce na rowery i wózki dla dzieci które bedą znajdować się na parterze budynku to innowacyjny pomysł które ciężko znaleźć gdzie indziej. Oczywiście to nie koniec udogodnień i innowacji jakie będzie można znaleźć w naszym apartamentach.

 

24. mieszkania do wzięcia

Apartamenty Pod Wierzbami – to 24 mieszkania różnej wielkości od 67,42 metrów kwadratowych do 73,78 metrów kwadratowych. Projekt przewiduje podział przestrzeni na przedpokój otwarty na salon z kuchnią (w największym mieszkaniu jest to ponad 35 m2), dwa pokoje i łazienkę. Jest oczywiście możliwość oddzielenia kuchni ścianką od salonu. Ale można też z przestrzeni salonu wydzielić dodatkowy pokój. Opcji będzie naprawdę wiele.

Jeśli więc nie wiesz gdzie zamieszkać, przyjdź do nas. Warto się jednak pośpieszyć. Mieszkania sprzedają się bardzo szybko. Dodatkowo do 31 grudnia 2019 roku metr kwadratowy kosztuje tylko 3850 złotych, po 1 stycznia 2020 roku cena wzrasta do 3950 zł. To jednak nie koniec dla tych którzy kupią mieszkanie do końca roku. Otrzymają oni jeden parking za darmo i drugi parking w promocyjnej cenie 5 000 złotych. Podczas gdy po 1 stycznia 2020 roku pierwszy parking gratis, drugi – 7 000 zł.

Irena Kuczyńska o naszych apartamentach