BLOG

Kupować, czy wynajmować?

Kupować czy wynajmować? To pytanie towarzyszy wszystkim którzy planują przeprowadzkę. Czy warto brać kredyt i mieć swoje cztery kąty na własność? Czy może nie warto bawić się w kredyty i nie martwić o obciążenia na długie lata? Na te pytania jednoznacznej odpowiedzi nie ma, jednak wiele osób skłania się ku kupnu mieszkania.

 

Własne mieszkanie to duży plus


Ceny wynajmu tanie nie są. Jeśli doliczymy sobie do tego czynsz do spółdzielni oraz wszelkie rachunki do zapłaty wychodzi nam całkiem pokaźna kwota. Ceny wynajmu mieszkań w okolicach Kalisza czy Ostrowa do najtańszych także nie należą. W zależności od standardu mieszkania zapłacimy za nie nawet dwa tysiące złotych wliczają w to wszystkie rachunki i media. Wiele osób przyzna że to bardzo dużo. Minusem tego rozwiązania jest także fakt, iż mieszkanie nie jest nasze i nigdy nie będzie. Kredyt spłacamy tak naprawdę komuś innemu. Warto rownież zaznaczyć, iż w wynajętym mieszkaniu mamy dużo ograniczeń. Nie poprzestawiamy wiele, a każde większe lub mniejsze zmiany musimy konsultować z właścicielem. To sprawia, iż wiele osób które wynajmuje mieszkania nie może urządzić go po swojemu. A dlaczego mamy się ograniczać we własnym domu?

Kupno to zdecydowanie lepsza opcja. Każdy szuka jak najbardziej atrakcyjnych cen połączonych z wysokim komfortem. Właśnie takie rozwiązanie przygotowały dla Państwa Apartamenty Pod Wierzbami BAUKING. Wysoka jakość naszych mieszkań sprawia, iż każdy poczuje się tutaj od razu jak w domu. A i same mieszkania należą do wyjątkowo pięknych!

 

Kredyty nam niestraszne


Jeśli wybierzesz nasze Apartamenty nie obawiaj się także kredytów. Pomożemy Ci i z tym i pomożemy wybrać jak najlepszy bank. Zatrudniony przez firmę agent wszystko załatwi – za darmo – za przyszłych właścicieli mieszkania. Mając kontakt z 18 bankami, dobierze taką ofertę, która będzie najbardziej korzystna. Doradca doradzi bezpłatnie zarówno tym, którzy zdecydują się na kupno w 2019 roku, jak i tym, którzy apartamenty kupią w 2020 roku.

Jednak warto się pospieszyć, ponieważ mieszkań cały czas ubywa. Największym bonusem dla tych, którzy skorzystają z przedsprzedaży apartamentów do końca 2019 roku, jest cena mieszkania. Do 31 grudnia 2019 roku metr kwadratowy kosztuje tylko 3850 złotych, po 1 stycznia 2020 roku cena wzrasta do 3950 zł.