BLOG

MIESZKAJ, WYPOCZYWAJ, ZARABIAJ

Jesienią 2019 rozpoczęliśmy realizację kolejnego projektu. Tym razem są to wyjątkowe „Apartamenty pod Lipami” w miejscowości Dobrzyca. Jeśli więc marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w którym odnajdziesz swój dom, jest to najlepsze miejsce dla Ciebie.

 

Mieszkaj!


W naszych apartamentach znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia. Podobnie jak w przypadku poprzednich inwestycji BAUKING, kupując Apartamenty Pod Lipami możesz liczyć na wiele udogodnień.

W trosce o bezpieczeństwo lokatorów obiekt będzie zamknięty i zostanie kompleksowo zabezpieczony. Projekt zakłada zainstalowanie monitoringu, oświetlenia zewnętrznego przez 4 słupy z lampami ledowymi, domofonu w furtce zewnętrznej i przed pierwszymi drzwiami do budynków oraz od ulicy Koźmińskiej płotu z systemowych, nowoczesnych elementów betonowych z wypełnieniem panelowym wraz z bramą elektryczną, przesuwaną na pilota. Podobnie jak w wypadku naszego poprzedniego projektu, na parterze znajdzie się miejsce na rowery oraz wózki. To z pewnością ułatwienie dla całych rodzin które nie będą musiały na sile wnosić wózków do góry.

Budynki charakteryzują się nowoczesną architekturą z dużymi przestronnymi oknami. Inwestycja realizowana jest w oparciu o materiały budowlane renomowanych producentów i firmy wykonawcze uznane za najlepsze w regionie. Przypomnijmy, iż pierwszą realizowaną inwestycją w Dobrzycy była WILLA. Willa to obiekt składający się z dwóch budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Ten obiekt zlokalizowano w atrakcyjnej części Dobrzycy, przy zbiegu ulic Promiennej i Stefańskiego.

 

Wypoczywaj!

Co ważne, przy wyborze terenu dla naszych inwestycji stawiamy na małe, pełne uroku miejscowości. Takie są Dobrzyca oraz Gołuchów. To przyjemne lokalizacje, do których chętnie zaglądają turyści, miłośnicy pięknych plenerów i niezwykłych muzeów w zabytkowych obiektach.

Choć Dobrzyca to miasteczko i znajdziecie tu restauracje, sklepy, szkoły i apteki, to jest tu również spokój, który towarzyszy wiejskiemu życiu. W Zespole Pałacowo – Parkowym w Dobrzycy, nie tylko odpoczniecie na ławeczce, przyglądając się łabędziom i obserwując cudowny krajobraz dobrzyckiego parku, ale i wypijecie kawę w kawiarni muzealnej, a zwiedzając miejscowe Muzeum Ziemiaństwa dowiecie się więcej o przeszłości Dobrzycy.

Uroków Gołuchowa nie musimy przytaczać, ale… to miejsce ze słynnym zamkiem Izabeli z Czartoryskich, który otoczony jest wspaniałym parkiem, gdzie spotkamy przepiękne żubry i wiele innych zwierząt! Warto tu przyjechać z drugiego końca Polski, a już na pewno warto mieszkać! Tu również nie brak wszystkiego, czego potrzebujemy do życia: sklepów, restauracji, a jest nawet ośrodek wypoczynkowy i zalew.

Zarówno w Dobrzycy, jak i Gołuchowie znajdziecie miejsce do wypoczynku z dziećmi, przyjemnych spacerów, czy wyjdziecie na kawę ze znajomymi. Doskonałe są również połączenia tych miejscowości z większymi ośrodkami. Z Dobrzycy w mgnieniu oka dostaniemy się do Jarocina, czy Pleszewa. Gołuchów natomiast leży przy drodze łączącej Kalisz z Pleszewem.

 

Zarabiaj!


Pamiętajcie jednak, że Apartamenty pod Lipami w Dobrzycy, a także Apartamenty pod Wierzbami w Gołuchowie możecie kupić nie tylko dla siebie. Nasze mieszkania to również świetny sposób na biznes! To takie proste: kupujesz, wynajmujesz i zarabiasz. Co ważne, mieszkania to inwestycja, która zawsze przynosi korzyści.

Wiele osób utrzymuje się w ten sposób. Mówi się, że rekordziści w Polsce mają na wynajem ponad 80. mieszkań! Jednak już wynajmując 4. mieszkania można zarobić na tym kilka tysięcy złotych! Średnio z czynszy można uzyskać około tysiąca złotych. Czysty zysk!