BLOG

Nowy rok, nowe promocje!

Apartamenty Pod Wierzbami BAUKING są już gotowe! Pierwsi lokatorzy odbiorą swoje klucze już wkrótce i zamieszkają w swoich wymarzonych apartamentach. Jeśli jeszcze nie znalazłeś swojego miejsca na ziemi warto o tym pomyśleć już teraz. Kilka apartamentów wciąż jest w sprzedaży.

 

Z końcem minionego roku zakończyliśmy naszą promocję, ale mamy dla Was już nową! Dla wszystkich którzy teraz kupią mieszkanie przygotowaliśmy niespodziankę! Są to dwa miejsca parkingowe do mieszkania gratis. Kto pierwszy ten lepszy! Warto się również pośpieszyć, ponieważ promocja ma czas ograniczony.

 

 

Kompleks „Apartamenty pod Wierzbami” jest zlokalizowany w samym sercu Gołuchowa. Z tego względu jego przyszli mieszkańcy będą mogli bez trudu dotrzeć do pobliskich sklepów oraz restauracji. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajduje się także między innymi: plac zabaw, kościół, apteka i targowisko. Apartamenty Pod Wierzbami są budowane z myślą o wygodzie i komforcie przyszłych mieszkańców. Wszystkie ściany dzielone z sąsiadami, zbudowano z pustaków akustycznych. Nie przebije się przez nie żaden dźwięk. Także ci, którym przypadną mieszkania szczytowe, nie muszą się bać chłodu. Wszystkie ściany zewnętrzne w Apartamentach Pod Wierzbami, docieplono 20 – centymetrową warstwą. Ważne, szczególnie w okresie zimowym jest to, iż termomodernizacja budynku pozwoli zaoszczędzić w zimie na ogrzewaniu, które jest gazowe. Każde mieszkanie ma swój licznik. No i kanał wentylacyjny i spalinowy, dzięki czemu
nie będzie przenikania zapachów od sąsiada.