BLOG

Wymarzone mieszkanie czeka na Was

Obecnie przyszło nam żyć w czasach, w których hasło “zostań w domu” ma szczególna moc. Wszyscy walczymy z wirusem, który jest groźny, przede wszystkim dla osób starszych. Jednak w ten szczególny czas mam więcej czasu na działania w domu. Wielu z nas prowadzi obecnie remonty oraz inne prace w swoich czterech kątach. Może to też dobry moment aby o nich pomyśleć o własnym lokum i wykorzystać ten czas na jego urządzenie?

Apartamenty BAUKING wychodzą do Was z najlepsza ofertą. Szczególnie w tych ciężkich czasach chcemy pomoc Wam, abyście mogli wybrać swoje wymarzone miejsce. Mamy dla Was apartamenty w kilku lokalizacjach. Co jest jednak w tym wszystkim najważniejsze? Pomożemy Wam także z kredytem oraz wszelkimi kwestiami formalnymi. Wiemy, że rynek finansowy jest bardzo zmienny i konsument narażony jest na duże ryzyko. We współpracy z firmą Gold Finance przedstawimy Państwu oferty kredytu hipotecznego z 18 banków. W zależności od przeprowadzonych z Państwem ustaleń pomożemy wybrać najlepszą dla Państwa ofertę. Policzymy wszystkie koszty, przeprowadzimy symulację spłaty kredytu, doradzimy gdzie uzyskanie kredytu jest najłatwiejsze. Oczywiście istnieje również możliwość, że uzyskają Państwo kredyt w wybranym przez Państwa banku we własnym zakresie. Również wtedy oferujemy pełną pomoc w załatwieniu formalności. Zależy nam na tym, żeby nasi klienci byli zadowoleni i aby całkowite koszty jakie ponoszą przy zakupie naszego lokalu, były dla nich jak najniższe. Doradztwo naszego agenta jest w pełni darmowe.

To w tych ciężkich dla wszystkich czasach jest niezwykle ważne. Z nami możesz być pewien, że nie stracisz ani złotówki, a niska cena wiązać się będzie z wysoka jakością naszych apartamentów. Szczególnie teraz, w tym ciężkim okresie doceniamy nasze cztery kąty. Właśnie dlatego warto, by były one przytulne, piękne i funkcjonalne. To wszystko gwarantują apartamenty BAUKING!